Montes Alpha Cabernet Sauvignon
Zawartość alkoholu: 14,5%, Dostępne pojemności: 0,75l

Wino wytrawne o intensywnej rubinowej barwie. Przyjemny zapach czarnej porzeczki, czekolady oraz cygar dobrze zbalansowane aromatami dębowej beczki. W ustach czerwone owoce i przyprawy z elementami wanilii. Wielowymiarowe wino, z długim finiszem. Cabernet o długim potencjale starzenia, gotowy do picia już teraz lub za kilka lat. Wino rekomendowane do dań z czerwonego mięsa. Znakomite do polędwiczek wieprzowych w sosach, spaghetti bolognese, kotlecików jagnięcych.

Winnica Montes powstała z połączenia pasji, intelektu i doświadczenia jej współzałożyciela – Aurelio Montesa, który wspólnie z trzema partnerami, wprowadził wina chilijskie na światowe rynki oferując najwyższej jakości wina premium. Aurelio Montes – jako główny winemaker, został wybrany osobowością winiarską w Chile. W roku 2020 Winnica Montes usyskała tytuł  World’s Best Vineyards plasując się na 4 -tej pozycji na świecie i 1-szej w Chile. Wina Montes serii Classic są prawdziwymi ambasadorami, reprezentującymi wyjątkową wartość, jaką Chile może zaoferować w tej gamie win.

Wysokie standardy jakości obowiązują od uprawy w winnicy. Winogrona są zbierane ręcznie i transportowane do winiarni z najwyższą starannością, aby zapewnić najwyższą jakość surowca. 

Pozostałe produkty marki