Krupnik Likier Pistacjowy
Zawartość alkoholu: 16%, Dostępne pojemności: 0,2l 0,5l

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym konsumentów, przygotowaliśmy wyjątkową kompozycję likieru na bazie aksamitnej śmietanki i smaku pistacji. Swój zielony kolor  i wspaniały aromat zawdzięcza starannie dobranym, wyłącznie naturalnym składnikom najwyższej jakości. Krupnik  o smaku pistacjowym to prawdziwa uczta dla duszy i ciała.

Krupnik to marka, która swoimi korzeniami sięga przełomu XVII i XVIII wieku. Krupnikiem nazywano wówczas napój spirytusowy na bazie miodu oraz starannie dobranych ziół i przypraw. Wytwarzany początkowo przez mnichów jako lekarstwo na różne dolegliwości, Krupnik szybko zagościł na stołach polskich domów szlacheckich i zamożnych chłopów.Był uważany za jeden z najznakomitszych trunków jakie można podać gościowi, stąd też często był obecny na suto zastawianych stołach podczas uczt i przyjęć weselnych. 

Dziś Krupnik to nie tylko likier na bazie miodu, ziół i przypraw, ale także wódka czysta oraz likiery smakowe i mleczne, które są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników.  

Pozostałe produkty marki