Krupnik Likier Malinowy
Zawartość alkoholu: 16%, Dostępne pojemności: 0,2l 0,5l

Likier mleczny powstający na bazie śmietanki i aromatycznych dojrzałych w słońcu malin.

W likierze słodycz malin jest przełamana nutką ich naturalnej kwaśności, a wszystko to połączone z najwyższej jakości spirytusem z własnej destylarni.

Krupnik likier malinowy to doskonale zrównoważony, soczysty i aromatyczny likier. Doskonale smakuje serwowany w kieliszkach do likierów, świetnie się sprawdzi również w koktajlach czy jako dodatek do deserów.

Krupnik to marka, która swoimi korzeniami sięga przełomu XVII i XVIII wieku. Krupnikiem nazywano wówczas napój spirytusowy na bazie miodu oraz starannie dobranych ziół i przypraw. Wytwarzany początkowo przez mnichów jako lekarstwo na różne dolegliwości, Krupnik szybko zagościł na stołach polskich domów szlacheckich i zamożnych chłopów.Był uważany za jeden z najznakomitszych trunków jakie można podać gościowi, stąd też często był obecny na suto zastawianych stołach podczas uczt i przyjęć weselnych. 

Dziś Krupnik to nie tylko likier na bazie miodu, ziół i przypraw, ale także wódka czysta oraz likiery smakowe i mleczne, które są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników.  

Pozostałe produkty marki