Krupnik Likier Cappuccino
Zawartość alkoholu: 16%, Dostępne pojemności: 0,2l 0,5l

Połączenie aromatycznej kawy i śmietanki. Delikatna kremowa konsystencja pozwala się zanurzyć w smakach słonecznej Italii.

Krupnik Cappuccino to wyłącznie naturalne składniki i aromatyczna kawa połączona z najwyższej jakości spirytusem z własnej destylarni.

Doskoknale będzie smakowal serwowany w kieliszkach do likerów, a także świetnie się sprawdzi jako dodatek do deserów i kawy.

Krupnik to marka, która swoimi korzeniami sięga przełomu XVII i XVIII wieku. Krupnikiem nazywano wówczas napój spirytusowy na bazie miodu oraz starannie dobranych ziół i przypraw. Wytwarzany początkowo przez mnichów jako lekarstwo na różne dolegliwości, Krupnik szybko zagościł na stołach polskich domów szlacheckich i zamożnych chłopów.Był uważany za jeden z najznakomitszych trunków jakie można podać gościowi, stąd też często był obecny na suto zastawianych stołach podczas uczt i przyjęć weselnych. 

Dziś Krupnik to nie tylko likier na bazie miodu, ziół i przypraw, ale także wódka czysta oraz likiery smakowe i mleczne, które są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników.  

Pozostałe produkty marki