Bottega Latte Macchiato
Zawartość alkoholu: 15%, Dostępne pojemności: 0,5l

Jest to kremowy likier, przyjemnie słodki o umiarkowanej zawartości alkoholu. Łączy intensywny aromat kawy z delikatną elegancją mleka. Mieszanka ziaren kawy jest starannie dobrana, aby uzyskać najlepszy bukiet i smak. Ziarna są miażdżone, następnie moczone w wodzie i alkoholu przez 15 dni i codziennie mieszane.Nastęnie są filtrowane i stabilizowane. Rezultatem jest całkowicie naturalna nalewka z kawy, którą miesza się ze słodkim i aksamitnym mlecznym kremem. Dodatek grappy powoduje, że Latte Macchiato Bottega zyskuje szczególną aromatyczność, dzięki czemu jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

To rodzinna firma, której powstanie datuje się na rok 1920, kiedy to swój biznes rozpoczął Domenico Bottega - enolog pasjonat, który uchodził za jednego z najlepszych znawców wina.  W tamtym czasie prowadził małą firmę handlującą winem. 

 

Dzisiaj Bottega jest jedną z najbardziej znanych włoskich firm produkujących grappę, prosecco oraz szeroką gamę likierów cenionych na całym świecie. 

Likiery Bottega powstają na bazie owocowych destylatów najwyższej jakości grappy, co wyróżnia je spośród zwykłych likierów oraz nadaje wyjątkowy smak i aromat. Ich jakość doceniają konsumenci pod każdą szerokością geograficzną.

Pozostałe produkty marki