Bottega Caramel
Zawartość alkoholu: 17%, Dostępne pojemności: 0,5l

Jest to kremowy likier, przyjemnie słodki o umiarkowanej zawartości alkoholu. Charakteryzuje się intensywnym aromatem karmelu. „Dulce de leche”, znany również jako „mleczny dżem”, to typowy południowoamerykański krem przygotowany z mlekiem i cukrem. Te same składniki, w różnych proporcjach, są używane do produkcji toffi. Dulce de leche i toffi charakteryzują się typową aromatycznością, miękkością i kremową konsystencją. Są to również główne cechy naszego karmelu Bottega, stworzone ze starannie dobranych składników, oddających aromaty tradycyjnych słodyczy, które go zainspirowały.

To rodzinna firma, której powstanie datuje się na rok 1920, kiedy to swój biznes rozpoczął Domenico Bottega - enolog pasjonat, który uchodził za jednego z najlepszych znawców wina.  W tamtym czasie prowadził małą firmę handlującą winem. 

 

Dzisiaj Bottega jest jedną z najbardziej znanych włoskich firm produkujących grappę, prosecco oraz szeroką gamę likierów cenionych na całym świecie. 

Likiery Bottega powstają na bazie owocowych destylatów najwyższej jakości grappy, co wyróżnia je spośród zwykłych likierów oraz nadaje wyjątkowy smak i aromat. Ich jakość doceniają konsumenci pod każdą szerokością geograficzną.

Pozostałe produkty marki