9 Lives Red Blend
Zawartość alkoholu: 14%, Dostępne pojemności: 0,75l

Wino wytrawne, o wiśniowo-czerwonej barwie. Nos jest intensywny z nutami czarnych owoców, takich jak jeżyny i figi. Są też delikatne tostowe nuty wanilii i karmelu z dębu. W ustach pyszne, z dobrą koncentracją, zrównoważoną kwasowością i zaokrąglonymi taninami, które nadają mocną i przyjemną strukturę. Finisz jest gładki i owocowy.

Seria 9 Lives to doskonałej jakości wina klasy Reserve, powstające z najwyższej jakości winogron z najlepszych winnic San Pedro. 

Dzięki dojrzewaniu w dębowych beczkach, wina są bardziej złożone i wyrafinowane w smaku. Za swą wyjątkową jakość zdobywały medale i wyróżnienia na bardzo prestiżowych międzynarodowych konkursach, w tym Concours Mondial de Bruxelles Sélections, Mondiales des Vins i International Wine Challenge.

9 Lives to linia premium wśród win San Pedro, symbolizująca mitycznych 9 żyć kota. Według opowieści winiarzy, słynny czarny kot zamieszkujący winnicę San Pedro, nosił na szyi specjalny amulet z cyfrą 9, która miała przynosić szczęście i powodzenie  w życiu. 

Pozostałe produkty marki