GAUTIER VS
Zawartość alkoholu: 40%, Dostępne pojemności: 0,7l

Gautier VS jest wyjątkowo eleganckim i bogatym smakowo koniakiem, który w 2015 roku, podczas World Cognac Awards otrzymał tytuł Najlepszego Koniaku VS na świecie.

Charakteryzuje się bladozłotym kolorem oraz pełnym smakiem  z wyczuwalnymi nutami owoców, przypraw, dębu oraz wanilii

Maison Gautier jest jednym z najstarszych domów koniaku, któremu początek dała rodzina rzemieślników tworzących beczki  z najlepszego drewna lasu Tronçais. W 1755 roku firma otrzymała gwarant królewski podpisany przez Ludwika XV, na mocy którego powstał Maison Gautier - dom koniaku zajmujący się jego produkcją. Obecnie w firmie pracuje już dziesiąte pokolenie przedstawicieli rodziny Gautier.

Gautier to prawdziwie mistrzowski koniak, którego najwyższa jakość odzwierciedla pasję, serce i zaangażowanie ludzi, którzy go tworzą. Korzystając z wyjątkowych eaux-de-vie oraz specyficznego miejsca starzenia o naturalnej wilgotności - piwnic młyna wodnego - piętnastoosobowy zespół pasjonatów dokłada wszelkich starań, by koniak miał wyjątkowo bogaty i gładki charakter. Starzony w ręcznie wyrabianych dębowych beczkach, spełni wymagania konsumentów ceniących autentyczność, dobre rzemiosło i pasję tworzenia.

Pozostałe produkty marki