Campia Moldovei Cabernet Sauvignon
Zawartość alkoholu: 12,5%, Dostępne pojemności: 0,75l

Wino czerwone, półsłodkie, powstałe z winogron Cabernet Sauvignon dojrzewających w południowo-wschodniej Mołdawii. Charakteryzuje się bogatym, pełnym smakiem i aromatem czarnych owoców oraz wyczuwalną nutą przypraw. Wino o intensywnym, rubinowym kolorze, doskonale zbalansowane. 

Nowoczesna kolekcja win półwytrawnych i półsłodkich produkowanych przez rodzinną firmę Salcuța. Winnica, z której pochodzą wina może się poszczycić niezwykle bogatym dziedzictwem oraz ogromnym doświadczeniem zdobywanym od trzech pokoleń. Często jest nazywana najlepszą winnicą w Moładawii, ponieważ bezkompromisowo stawia na jakość i tworzy doskonałe, wielokrotnie nagradzane wina.

Region Stefan Voda, gdzie leżą winnice, jest uważany za najlepszy w całym kraju do uprawy winorośli. Wyjątkowy skład gleby, komfortowe warunki klimatyczne, kierunek położenia winnic na południe i wschód, a także bliskość Morza Czarnego stwarzają idealne warunki do dojrzewania winogron, zapewniających powstałym z nich winom niezwykle owocowy  i perfekcyjnie zbalansowany smak. 

Pozostałe produkty marki