Golden Kaan Cabernet Sauvignon
Zawartość alkoholu: 13,5%, Dostępne pojemności: 0,75l

To soczyste i aromatyczne wino ma aromaty jagód i malin z nutami gałki muszkatołowej. Na podniebieniu wino pokazuje smak wiśni oraz dobrze zintegrowane i giętkie taniny. Wykończenie jest trwałe i gładkie.

Wina Golden Kaan należą do firmy KWV, jednej z największych firm winiarskich w RPA. Powstały prawie 100 lat temu w roku 1918, kiedy w Europie kończyła się I Wojna Światowa.
W chwili obecnej Golden Kaan należy do największych marek pochodzących z Afryki i dynamicznie zdobywa nowe rynki dzięki wysokiej jakości docenianej przez największe autorytety w branży. 
Zawiera w sobie wszystko to, co w Afryce prawdziwe i autentyczne, łącząc w sobie moc natury i siłę doświadczenia, którym trudno się oprzeć. Doskonale odzwierciedla afrykańską duszę oraz charakter klimatu, gleby i słońca, które są esencją tego regionu. 
Nawet zwyczajne szczepy winogron dzięki wyjątkowym warunkom osiągają tutaj najbardziej skondensowane aromaty i smaki, dostarczając niezapomnianych wrażeń płynących z delektowania się każdym łykiem tych wspaniałych win. 

Pozostałe produkty marki