Yellow Tail Jammy Red Roo
Zawartość alkoholu: 13%, Dostępne pojemności: 0,75l

Czerwone półsłodkie wino o glębokiej wiśniowej barwie i żywym smaku, z nutami soczystych czerwonych jagód, wanilii i czekolady. Zarówno aromat jak i smak wypełnia słodycz czrwonych jagód, wanilii i czekolady. Doskonałe do potraw z grilla lub jako składnik koktajli.

Yellow Tail to jedna z największych marek wina na świecie, od wielu lat dostępna również na polskim rynku. Jednocześnie jest to największa marka win australijskich należąca do rodzinnej firmy, którą tworzą potomkowie włoskich imigrantów z Sycylii. Filippo  i Maria Casella wyemigrowali z Włoch do Australii w 1950 r. Filippo rozpoczął pracę przy zbiorach winogron na wschodnim wybrzeżu Australii, po czym trafił do Nowej Południowej Walii –  w rejon Riverina. Zauroczony olbrzymim potencjałem regionu oraz zróżnicowaniem form rolnictwa, postanowił osiedlić się tam na stałe. W 1965 r. Filippo i Maria nabyli farmę w maleńkiej wiosce Yenda i rozpoczęli uprawę winogron, tworząc firmę,  w której obecnie pracują trzy pokolenia rodziny Casella. 

Wina Yellow Tail są cenione na całym świecie za doskonały smak i bardzo wysoką jakość w stosunku do ceny, co potwierdza olbrzymi sukces, jaki odniosły w stosunkowo krótkim czasie oraz liczne nagrody, m.in. Złoty Medal MUNDUS VINI, Challenge International du Vin we Francji czy podwójny Złoty Medal zdobyty w konkursie w San Francisco. 

Yellow Tail to nowoczesne wina dla każdego i na każda okazję. Swym charakterem doskonale oddają australijskiego ducha swobody, radość życia i pełną niezależność. 

Pozostałe produkty marki