Winemaker of the Year dla Piper-Heidsieck

ÉMILIEN BOUTILLAT Z PIPER-HEIDSIECK WYGRYWA NAGRODĘ  WINEMAKER OF THE YEAR W PRESTIŻOWYM KONKURSIE INTERNATIONAL WINE CHALLENGE

Dom Szampański Piper-Heidsieck po raz kolejny został nagrodzony w konkursie International Wine Challenge w kategorii Winemaker of the Year. Tym razem nagrodę otrzymał Émilien Boutillat, który dołączył do rodziny Piper-Heidsieck w październiku 2018 roku, zastępując znanego winemaker’a Régisa Camus. 

W długiej historii Domu Szampańskiego Piper-Heidsieck sięgającej 1785 roku, innowacyjność i dokładność od zawsze wyznaczały kierunek dla osiągnięcia doskonałości.

Piper-Heidsieck przypisuje swój światowy sukces niezrównanej zdolności i kunsztowi jego zespołu winemaker’ów, którzy zawsze pozostawali wierni jego dziedzictwu i swojej śmiałej osobowości. W rezultacie Piper-Heidsieck jest najczęściej nagradzanym Domem Szampańskim obecnego stulecia otrzymując ten tytuł 15-krotnie.
 

International Wine Challenge (IWC), to najbardziej prestizowy konkurs winiarski, który odbywa się corocznie od 37 lat. W obecnej edycji grono sędziów-ekspertów oceniało w degustacji „w ciemno” szeroką gamę win pochodzących z 52 krajów świata, aby zgodnie wybrać najwyższej jakości blend i Winemaker’a Roku Win Musujących.

Aktualności

Informacja o strategii podatkowej 21-22
Wino na Medal 2022
Yellow Tail numerem 1 piąty raz z rzędu