MONTES 4-tą najlepszą winnicą na świecie

Z dumą informujemy, że chilijska winnica MONTES z portfolio United Beverages otrzymała tytuł 4-tej najlepszej winnicy na świecie oraz 1-szej winnicy w Chile.

Celem nagrody World’s Best Vineyards jest podniesienie rangi nowoczesnej turystyki winiarskiej i zachęcenie pasjonatów wina do odwiedzania wiodących winnic na świecie - najlepszych miejsc do degustacji doskonałych win, poznawania sztuki winiarstwa i uprawy winorośli. Winiarnie są nominowane i oceniane na podstawie ogólnego doświadczenia zwiedzających podczas pobytu w winnicy wg kryteriów: stosunku jakości do ceny, jakości win i ich łączenie z jedzeniem, atmosfery i obsługi wizytujących gości, naturalnego otoczenia i architektury, jak również reputacji winnicy oraz jej dostępności  dla odwiedzających.

W naszej ofercie mamy szeroką ofertę win Montes w różnych segmentach cenowych i wariantach szczepowych: Classic, Reserva, Limited Selection, Alpha, Outer Limits, oraz takie ikony jak: Purple Angel, Folly, Alpha M, Taita.

Gratulujemy zespołowi Viña Montes wspaniałego osiągnięcia!

Aktualności

BUFFALO TRACE w 100 najlepszych barach
Rapaura na liście TOP 100
Gala Złotej Piłki 2021
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.