United Beverages wzmacnia dystrybucję

Zgodnie z opublikowaną kilka miesięcy temu informacją o propozycji sprzedaży przez Marie Bizard Wine & Spirits, 100% udziałów w spółce Sobieski Trade, mamy przyjemność poinformować, że w dniu 14-go listopada 2019 roku, umowa została sfinalizowana i United Beverages stał się jedynym udziałowcem spółki Sobieski Trade.

Głównym celem, przyświecającym United Beverages, było pozyskanie firmy o wieloletnim doświadczeniu w branży alkoholowej i wzmocnienie jej sytuacji finansowej, co w przyszłości pozwoli na uzyskanie stabilnych wyników sprzedażowych i wskaźników finansowych. Spółka jako jednostka biznesowa i jej wszyscy pracownicy, zachowają  pełną niezależność od United Beverages.

United Beverages jest jedną z wiodących firm zajmujących się importem i dystrybucją alkoholi w Polsce, a wraz z Sobieski Trade znacznie poprawimy zasięg dystrybucji i łącznie staniemy się trzecią co do wielkości firmą dystrybucyjną w kraju.

Z niecierpliwością czekamy na nowe wyzwania i możliwości dalszego rozwoju obu spółek.

Aktualności

BUFFALO TRACE w 100 najlepszych barach
Rapaura na liście TOP 100
Gala Złotej Piłki 2021
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.