Budowa nowej siedziby Centrum Operacyjnego

Z wielką przyjemnością informujemy, że United Beverages zawarło umowę z firmą Panattoni, na wynajem powierzchni magazynowo – biurowej w rozpoczętej inwestycji w Toruniu. 

Panattoni Park Toruń II, bo tak się nazywa centrum magazynowe o docelowej powierzchni 57,5 tysiąca metrów kwadratowych, jest zlokalizowane nieopodal węzła autostradowego w Lubiczu i oddalone od centrum miasta o zaledwie 10 km. 

United Beverages będzie korzystać z nowoczesnego budynku, w którym na powierzchni około 6.000 metrów kwadratowych znajdą się komfortowe pomieszczenia biurowe oraz magazyn wykonany w klasie A i umożliwiający pracę w systemie wysokiego składowania. Budynki będą certyfikowane w systemie BREEAM (BRE Environmental Assessment Method), a dzięki specjalnie przygotowanym placom manewrowym operacje logistyczne będą sprawne i efektywne.

Lokalizacja parku bezpośrednio przy drodze krajowej, w niedalekiej odległości do centrum miasta oraz w sąsiedztwie węzła autostradowego zapewni wygodny transport pracownikom i partnerom handlowym firmy. Wysoki standard obiektu pozwoli na wydajną i efektywną pracę oraz dostarczanie produktów o najwyższej jakości.

Dnia 26 września 2019 roku odbyło się wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję i rozpoczęto prace budowlane. Budowa pierwszej hali magazynowej ma zostać zakończona w marcu 2020 roku, a United Beverages planuje uruchomić działalność operacyjną w nowym obiekcie od września 2020 roku.

Jesteśmy przekonani, że wybór wiodącego dewelopera, jakim jest firma Panattoni, lidera rynku powierzchni przemysłowych w Europie, zapewni sprawną realizację inwestycji, a obiekt wybudowany z użyciem najnowszych technologii spełni oczekiwania zarówno kadry menedżerskiej jak i pracowników spółki.

Aktualności

Informacja o strategii podatkowej 21-22
Wino na Medal 2022
Yellow Tail numerem 1 piąty raz z rzędu