BUFFALO TRACE w 100 najlepszych barach

BUFFALO TRACE w 100 najlepszych barach na świecie.

W ostatnich dniach ukazał się najnowszy, opiniotwórczy raport Drinks International sporządzony na podstawie ankiet zebranych w 100 najlepszych barach na świecie z 36 krajów na 5 kontynentach. 40 % głosów zostało zebranych w samej Europie, 21 % w Azji a 12 % w Ameryce Północnej. 

Na podstawie ankiet i zebranych odpowiedzi barmanów pracujących w najpopularniejszych i najbardziej wpływowych barach na świecie utworzono listę najlepiej sprzedających się marek w tych lokalach oraz listę tzw. „wschodzących gwiazd” czyli marek, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów i pokazują ogromną dynamikę rozwoju i potencjał do dalszego wzrostu.  

Miło nam poinformować, że marka Buffalo Trace znalazła się na szczycie obu tych rankingów zajmując 2 miejsce jako najlepiej sprzedająca się marka bourbonu oraz 3 miejsce wśród marek z największym potencjałem wzrostu w tej kategorii.  

Aktualności

Rapaura na liście TOP 100
Gala Złotej Piłki 2021
Winemaker of the Year dla Piper-Heidsieck
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.