Famous Grouse Smoky Black
Zawartość alkoholu: 40%, Dostępne pojemności: 0,7l

The Famous Grouse Smoky to propozycja dla nowoczesnych konsumentów whisky, którzy cenią oryginalne smaki i poszukują nowych, nieoczywistych doznań.

Profil smakowy Smoky Black, łączy zbalansowane nuty słodko-ostre z subtelną obecnością torfowego dymu. Tworzy to niezwykle delikatne zaproszenie do kategorii whisky peated (torfowych).

The Famous Grouse to Whisky No 1 w Szkocji, której historia zaczyna się w  roku 1800. Produkowana jest w najstarszej działającej destylarni w Szkocji - The Glenturret w Crieff (niedaleko Perth). Matthew Gloag nazwał swoją whisky na cześć popularnego szkockiego, dzikiego ptaka łownego czyli czerwonej pardwy (Red Grouse), a pierwszym autorem rysunku tego ptaka, który do dzisiaj znajduje się na każdej etykiecie była jego córka. The Famous Grouse to marka globalna – znana i doceniana w ponad 100 krajach na całym świecie.

Pozostałe produkty marki
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.