Bottega Fior Di Latte
Zawartość alkoholu: 15%, Dostępne pojemności: 0,5l

Jest to kremowy likier, przyjemnie słodki o umiarkowanej zawartości alkoholu. Charakteryzuje się intensywnym aromatem białej czekolady. „Biała wersja” czekolady jest wynikiem tradycyjnej metody przetwarzania nasion kakao i zawsze była szczególnie ceniona przez młodych ludzi.  Charakteryzuje się intensywnym i trwałym bukietem i smakiem, z nutami mleka, masła, wanilii i ciastek, o miękkiej konsystencji mlecznego kremu. Z finalnym akcentem grappy, Fior di latte Bottega zyskuje szczególną aromatyczność, czyniąc ją wyjątkową i niepowtarzalną.

Bottega to firma rodzinna, która swoje początki datuje na rok 1920, kiedy to swój biznes rozpoczął Domenico Bottega - enolog, pasjonata, który uchodził za jednego z najlepszych znawców wina. W tamtym czasie prowadził małą firmę handlującą winem. Dzisiaj Bottega jest jedną z najbardziej znanych włoskich firm produkujących grappę, prosecco oraz szeroką gamę likierów cenionych na całym świecie. Likiery BOTTEGA powstają na bazie owocowych destylatów najwyższej jakości grappy, co wyróżnia je spośród zwykłych likierów oraz nadaje im wyjątkowy smak i aromat. Ich jakość doceniają konsumenci na każdej szerokości geograficznej.

Pozostałe produkty marki
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.