B2B – Oferta dla biznesu

W United Beverages będąc jednym z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce, zgromadziliśmy w swojej ofercie szeroką gamę win i alkoholi mocnych od czołowych producentów krajowych oraz renomowane światowe marki. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół, chętnie pomoże we właściwym wyborze.

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta w wybranym oddziale.

Kolekcje upominkowe

Upominek z winem lub wykwintnym alkoholem jest bardzo uniwersalny na każda okazję. Oferujemy gotowe kolekcje upominkowe w gustownych opakowaniach z ciekawymi i użytecznymi dodatkami.

Poznaj pełną ofertę

Dla naszych wymagających klientów oferujemy szereg usług związanych z przygotowaniem oryginalnego upominku. Poczynając od ciekawie opakowanych pojedynczych butelek, po atrakcyjne kosze z winem, markowym alkoholem uzupełnionymi miłym dodatkiem. Wspaniały wybór dla klientów firmy, pracowników lub inne okazje.

Masz pytania, chcesz poznać ofertę handlową? Napisz do nas >>> upominki@unitedbeverages.pl

Degustacje i szkolenia

Mamy bogate doświadczenie jako partner w organizacji różnorodnych uroczystości, imprez plenerowych i wydarzeń promocyjnych. Prowadzimy profesjonalne szkolenia, połączone z degustacją, dla klientów i partnerów biznesowych.

Do każdego wydarzenia mamy indywidualne podejście, współpracujemy z profesjonalistami i sprawdzonymi agencjami.

Pomożemy w organizacji każdego wydarzenia, zapewniamy:

  • Najlepsze marki alkoholi
  • Wiedzę ekspercką Ambasadora marki i Sommeliera
  • Profesjonalną oprawę: bary i ekspozytory
  • Profesjonalny serwis: Barmani, Hostessy
  • Sprawną obsługę logistyczną

Kontakt:

Mariusz Olewniczak

Prestige Brands Ambasador

tel. +48 661 683 819

mariusz.olewniczak@unitedbeverages.plTa strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.