OLD VIRGINIA SMOOTH HONEY LIQUEUR
Zawartość alkoholu: 30%, Dostępne pojemności: 0,7l

OLD VIRGINIA Smooth Honey Liqueur to niezwykłe połączenie oryginalnego bourbonu OLD VIRGINIA Kentucky Straight Whiskey i nieodpartej słodyczy czystego słodkiego miodu. Gładki miodowy smak doskonale zrównoważony przez bogate nuty dębu i słodkiej pomarańczy. Idealna równowaga między delikatnością a mocnym charakterem.

Kentucky Straight Bourbon Whiskey OLD VIRGINIA, powstaje w stolicy tego trunku, w samym sercu stanu Kentucky. Jego nazwa odnosi się do historii tego regionu, który do 1792 roku był częścią stanu Virginia. Starzony jest przez ponad 6 lat czyli aż o 4 lata dłużej niż wymaga tego amerykańskie prawo i znacznie dłużej niż większość Bourbonów w tym segmencie. Proces dojrzewania przebiega w opalanych, dziewiczych beczkach z białego dębu amerykańskiego. Autentyczna Bourbon Whiskey produkowana w ponad 50% z kukurydzy, której  słodkawy smak zawiera mocne nuty drewna, zrównoważone łagodnością wanilii i długo utrzymującym się gładkim karmelowym finiszem. Ta unikalna jakość była wielokrotnie nagradzana na wielu międzynarodowych konkursach na całym świecie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.