Bushmills Carribean Rum Cask Finish
Zawartość alkoholu: 40%, Dostępne pojemności: 0,7l

Bushmills Single Malt whiskey dojrzewająca w ostatniej fazie w ręcznie wyselekcjonowanych beczkach po karaibskim rumie, zmieszana z łagodną, potrójnie destylowaną irlandzką whiskey zbożową. Wyczuwalne aromaty owoców tropikalnych i wytrawnych przypraw. Najlepiej spożywać w czystej postaci lub z lodem

Bushmills to jedna z największych i najlepiej znanych marek irlandzkich whiskey na świecie, która cieszy podniebienia konsumentów w Polsce od wielu lat. Ceniona jest głównie za zaskakująco łagodny smak, który drzemie w każdym łyku tego wyjątkowego trunku. 
Produkowana w Irlandii, w miejscowości Bushmills, której mieszkańcy, rodziny i znajomi pracują razem w destylarni o długoletniej tradycji. Jest ona bowiem najstarszą licencjonowaną destylarnią w Irlanii powstałą w 1608 roku. 
Bushmills whiskey jest potrójnie destylowana i produkowana ręcznie w małych partiach, co nadaje jej unikalnego charakteru. 

Pozostałe produkty marki
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.