Mom Love Pink
Zawartość alkoholu: 37,5%, Dostępne pojemności: 0,7l

Gin Mom Love powstaje na bazie specjalnej kompozycji roślin egzotycznych połączonych w procesie infuzji z soczystymi truskawkami, które nadają mu charakterystyczny, delikatnie różowy kolor i owocowy finisz. Natomiast dzięki czterokrotnej destylacji dodatkowo uzyskuje łagodnie aksamitny smak. Różowy kolor oraz niespotykana etykieta, która z dużym poczuciem humoru odnosi się do brytyjskich korzeni tego gatunku alkoholu, zdecydowanie wyróżnia się na półce wśród konkurencji. Najlepiej podawać go z tonikiem w szklance typu balloon glass wypełnionej lodem z dodatkiem truskawek dla dekoracji.

MOM Love, to wyjątkowy gin z segmentu Premium należący do firmy Gonzalez-Byass. W najmodniejszym ostatnio kolorze – różowym – PINK. Marki Premium w kategorii ginów to najszybciej rosnący segment wśród alkoholi tego rodzaju, który podbija na nowo serca miłośników zarówno w Polsce jak i na całym świecie. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.