London No1
Zawartość alkoholu: 47%, Dostępne pojemności: 0,05l 0,7l

The London No 1 - to gin z segmentu Super Premium nawiązujący do tradycyjnych metod produkcji tych słynnych trunków, bazujących na unikalnej kompozycji ziół i przypraw, która była synonimem metody destylacji typu London Dry na początku historii tworzenia ginu sięgającej XVIII wieku. 
Małe partie produkcyjne zapewniają pełną kontrolę nad jakością i jednakowym wysublimowanym smakiem tego wyjątkowego produktu, a specjalny zestaw naturalnych składników roślinnych nadaje mu charakterystyczny, delikatny, błękitny kolor. 
Nazwa The London No 1 jest nawiązaniem do historii z 1771 roku, kiedy Duke of Wellington - Arthur Wellesley wybudował swój dom w pobliżu Hyde Park, który oficjalnie nazywał się Apsley House, jednak ze względu na niezwykle prestiżową lokalizację potocznie nazywany był właśnie No1 London. 
W przeciągu kilku lat Dom Nr 1 w Londynie stał się wzorem elegancji, sztuki i kultury - będących wartościami, które z łatwością można odnaleźć dzisiaj w The London No1 Gin.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.