Camus Extra Elegance
Zawartość alkoholu: 40%, Dostępne pojemności: 0,7l

Elegancja jest określeniem definiującym całą rodzinę Camus oraz produkowane przez nią od pokoleń koniaki. Camus Extra Elegance to wyjątkowa mieszanka destylatów głównie z centralnie położonych obszarów regionu Cognac tj. Borderies, Grande Champagne i Petite Champagne wybranych ze względu na potencjał w procesie dojrzewania oraz uzupełniające się walory smakowe. Koniaki tworzone na bazie winogron z upraw z serca regionu wyróżniają się wyrafinowanym, delikatnym aromatem, a po długim leżakowaniu w chłodnych piwnicach Camus Extra Elegance zyskuje pełnię intensywnego, finezyjnego smaku docenianego przez najbardziej nawet wymagających koneserów.

Camus to jedna z największych marek koniaków na świecie, która nieprzerwanie od 1883 roku pozostaje w rękach rodziny Camus. Jej członkowie od 5 pokoleń z wyjątkową pasją pracują nad reputacją swoich produktów i od początku zdobywają najwyższe laury w najbardziej prestiżowych konkursach na świecie. Camus to 150 lat pasji i doskonałości w tworzeniu wyróżniających się koniaków w stylu Elegance

Pozostałe produkty marki
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.