Oferta Weselna Czas na wino

Staritsky & Levitsky

0,05l 0,5l 0,7l
40%

Nazwa marki nawiązuje do dwóch niezwykle wybitnych osobistości w historii Ukrainy, pochodzących z dwóch odmiennych środowisk - świata kultury i sztuki oraz świata przedsiębiorczości.
Marka jest odzwierciedleniem wartości związanych z relacjami zachodzącymi między ludźmi i podkreśla wagę osobistych kontaktów w tworzeniu nowych wizji i poglądów.
W dzisiejszym świecie, kiedy wielkie umysły i osobowości spotykają się razem i dzielą kieliszkiem Staritsky & Levitsky Reserve Vodka tworzą zawsze własną, nową historię.
Staritsky & Levitsky to ekskluzywna marka, która ze względu na wyjątkową i indywidualną dbałość o każdą pojedynczą butelkę, dostępną w limitowanych ilościach, jest niezwykle ceniona przez koneserów na całym świecie od Lwowa, przez Londyn aż po Nowy York.

Staritsky & Levitsky

Wódka czysta pszeniczna klasy Super Premium. Produkowana w tradycyjnej gorzelni we Lwowie i oparta na ponad stuletniej recepturze. Powstaje z selekcjonowanej ukraińskiej pszenicy uprawianej na żyznych czarnoziemach oraz krystalicznie czystej, źródlanej wody. Swą niezrównaną delikatność zawdzięcza pięciokrotnej destylacji w miedzianych alembikach, filtracji poprzez węgiel drzewny oraz kryształy mineralne oraz procesowi starzenia.

Zawartość alkoholu: 40%

Kategorie powiązane: