Oferta Weselna Czas na wino

NEMIROFF DELIKAT

0,1l 0,2l 0,5l 0,7l
40%

Najbardziej znana na świecie ukraińska marka wódki i światowy lider sprzedaży wódek w swojej kategorii.
Produkcja wódek sprzedawanych na rynkach międzynarodowych od 143 lat odbywa się wyłącznie w jednym miejscu, w mieście Nemirov.
Marka ceniona za wysoką jakość wszystkich swoich produktów wytwarzanych wyłącznie według tradycyjnych ukraińskich receptur z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii rektyfikacyjnych i specjalnych systemów filtrujących.
Zdecydowany i wyrazisty smak jest efektem harmonijnych kompozycji z najlepszych gatunkowo składników, pochodzących z ekologicznych, czystych okolic miasta Nemirov oraz hydro-węglanowej wody artezyjskiej, której imponujące zapasy wydobywane są z głębokości 60m.

NEMIROFF DELIKAT

Wysokiej jakości wódka powstała w wyniku połączenia najlepszych składników: pierwszorzędnego spirytusu, znakomitej wody artezyjskiej i nuty imbiru. W końcowej fazie produkcji Nemiroff Delikat przechodzi przez 9 stopni filtracji, które nadają jej szczególnie delikatny smak. Wyjątkowa łagodność jest dodatkowo podkreślona przez przeźroczysty i nowoczesny design etykiety. Doskonale smakuje w shotach, lub jako składnik koktajli.

Zawartość alkoholu: 40%

Pozostałe produkty z serii:

Kategorie powiązane: