Oferta Weselna Czas na wino

Branca Menta

0,5l 0,7l
28%

Fernet Branca to jedna z najbardziej popularnych i najdynamiczniej rosnących marek alkoholi na świecie i jedna z największych marek tzw. bitter-ów.
Stworzona we Włoszech przez Bernardino Branca w 1845 roku. Jej receptura do dzisiejszego dnia jest pilnie strzeżoną rodzinną tajemnicą.
Fernet Branca to włoski, naturalny, aromatyczny likier ziołowy (nazywany we Włoszech- amaro) powstający na bazie ponad 40 ziół, przypraw i korzeni pochodzących z 4 różnych kontynentów poddawany procesowi powolnego dojrzewania w dębowych beczkach.
To jedyny bitter na świecie, który dojrzewa przez 12 miesięcy przed procesem butelkowania, dzięki czemu uzyskuje absolutnie wyjątkowy smak wyróżniający go spośród konkurencji. Jednocześnie jeden z niewielu produktów tego typu, który prawie nie zawiera cukru.
W Argentynie połączenie Fernet Branca z colą (Fernandito) jest najpopularniejszym drinkiem w tym kraju ale można go dowolnie łączyć w najrozmaitszych konfiguracjach z innymi składnikami lub pić w sposób tradycyjny w czystej postaci z kieliszków, najlepiej mocno schłodzony.

Zawartość alkoholu: 28%

Pozostałe produkty z serii:

Kategorie powiązane: