Oferta Weselna Czas na wino

Chłopska Pędzona

0,5l
32%

Chłopska Pędzona to seria wódek i specjalnych nalewek stworzona przez pasjonatów tradycyjnego smaku i tradycyjnych metod wytwarzania.
Produkowana według starych receptur i oparta jedynie na naturalnych składnikach. Nad całym procesem czuwają najlepsi gorzelnicy z ogromnym doświadczeniem, którzy osobiście pilnują przestrzegania najwyższych norm jakości i nadzorują każdy etap ich powstawania. Wszystko po to, by jak najwierniej odtworzyć tradycyjne smaki głęboko zakorzenione w kulturze związanej z domowym wyrobem najlepszych trunków.
Chłopska Pędzona wytwarzana jest z luksusowego spirytusu zbożowego najwyższej jakości. Kompozycje smakowe powstają na bazie specjalnych owocowych maceratów uszlachetnionych bogactwem naturalnych przypraw i ziół według starannie dobranych proporcji, nadając im wyjątkowy smak i niepowtarzalny charakter.

SZARLOTKA

Kompozycja łącząca świeżość owoców oraz słodkawo korzenny smak cynamonu i goździków tworzy unikalne i aromatyczne połączenie nawiązujące swym charakterem do popularnej Szarlotki, obecnej od wielu pokoleń w niemal każdym polskim domu.

Zawartość alkoholu: 32%

Pozostałe produkty z serii:

Kategorie powiązane: