Oferta Weselna Czas na wino

Chłopska Pędzona

0,5l
36%

Chłopska Pędzona to seria wódek i specjalnych nalewek stworzona przez pasjonatów tradycyjnego smaku i tradycyjnych metod wytwarzania.
Produkowana według starych receptur i oparta jedynie na naturalnych składnikach. Nad całym procesem czuwają najlepsi gorzelnicy z ogromnym doświadczeniem, którzy osobiście pilnują przestrzegania najwyższych norm jakości i nadzorują każdy etap ich powstawania. Wszystko po to, by jak najwierniej odtworzyć tradycyjne smaki głęboko zakorzenione w kulturze związanej z domowym wyrobem najlepszych trunków.
Chłopska Pędzona wytwarzana jest z luksusowego spirytusu zbożowego najwyższej jakości. Kompozycje smakowe powstają na bazie specjalnych owocowych maceratów uszlachetnionych bogactwem naturalnych przypraw i ziół według starannie dobranych proporcji, nadając im wyjątkowy smak i niepowtarzalny charakter.

PIEPRZÓWKA

Smakowy napój spirytusowy sporządzony na bazie nastawów na ziołach (pieprzu czarnego, ziela angielskiego i kardamonu). Posiada złożony aromat wielu rodzajów pieprzu, a jego ostry smak zakończony jest delikatną nutą słodyczy.

Zawartość alkoholu: 36%

Pozostałe produkty z serii:

Kategorie powiązane: