VSPT Wine Group

Od ponad 10 lat szkoła biznesu ESE Universidad de los Andes, we współpracy z firmą konsultingową MIC Innovation, opracowuje w Chile ranking „Najbardziej innowacyjnych firm w Chile (MIC)”. Organizatorzy starają się rozpoznać najbardziej innowacyjne firmy, które wdrażają nowe procesy, produkty, usługi i nowatorskie inicjatywy dotyczące swojego środowiska.

Metodologia opiera się na pomiarze i porównywaniu zdolności do rozwoju innowacji, a także efektywności ocenianych firm, w siedmiu różnych aspektach: strategii, kulturze, przywództwie, organizacji, procesie innowacji, wykorzystaniu strategicznych aktywów i wpływie na tworzenie wartości.

W ostatnim rankingu VSPT Wine Group została wybrana najbardziej innowacyjną firma w Chile w sektorze wina, dzięki znaczącym pracom prowadzonym w tym obszarze w ostatnich latach, z naciskiem na rozwój kultury, spójny proces innowacji oraz zarządzanie projektami.

„Uznanie nas za najbardziej innowacyjną firmę w Chile w sektorze wina jest ogromnym powodem do  dumy, a osiągnięcie to jest sukcesem całej organizacji. Dziś innowacja jest uważana za strategiczny filar VSPT i cieszymy się, że mamy zaangażowany zespół, zdolny do proponowania i kierowania inicjatywami, które zapoczątkowują nowe procesy, produkty i usługi pozwalające nam utorować drogę dla zrównoważonego rozwoju przyszłej działalności”, powiedział Pedro Herane, CEO VSPT Wine Group.

United Beverages jest dystrybutorem win Tamari oraz Tarapaca, których producentem jest VSPT Wine Group. Gratulujemy naszemu partnerowi!

Aktualności

Yellow Tail trzeci raz z rzędu numerem 1
Piper-Heidsieck na gali Oscarów
CAVA VILARNAU BEST IN CLASS 2019
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia cookies w przeglądarce.